Rejestr licencji taxi

Poniżej przedstawiamy bazę przedsiębiorców świadczących usługi na terenie Gminy Starachowice w zakresie przewozu osób taksówką. Baza danych prezentuje również zrzeszenia i grupy taxi wraz z numerami kontaktowymi.

Właściciel danych: Referat Działalności Gospodarczej i Zasobów Lokalowych

Aktualizacja: raz na rok

 

 

WYKAZ ZRZESZEŃ I GRUP TAXI

Taxi Południe – 041-273-60-00
Taxi Grosik – 041-275-20-20
Lider Taxi – 041-274-33-33
Halo Taxi – 041-275-55-11
Radio Taxi – 041-274-50-50
Tele-Taxi – 041-274-94-94
OK Taxi – 041-275-55-44
Star Taxi – 041-274-32-32.
Taxi MAX – 041-274-30-00
Taxi SEVEN – 041-274-70-00
Boys Taxi – 721811811
Daro Taxi – 041 273 33 33

 

Wykaz przedsiębiorców prowadzących transport drogowy taksówką

na terenie Gminy Starachowice

L.p. Nazwisko i imię Numer boczny Numer licencji
1 Abramczyk Rafał 23 4/2015
2 Autostar Poland 87 4/2021
3 Autostar Poland Rafał Serek 48 5/2019
4 Autostar Poland Rafał Serek 84 7/2019
5 Autostar Poland Rafał Serek 64 8/2019
6 Autostar Poland Rafał Serek 5 5/2020
7 Autostar Poland Rafał Serek 62 14/2020
8 Autostar Poland Rafał Serek 85 15/2020
9 Autostar Poland Rafał Serek 94 16/2020
10 Autostar Poland Rafał Serek 95 13/2020
11 Autostar Poland Rafał Serek 92 1/2021
12 Autostar Poland Rafał Serek 75 3/2021
13 Bachniak Dariusz 70 6/2009
14 Bątkiewicz Jakub 4 6/2019
15 Bębas Krzysztof 33 9/2018
16 Bojanowski Mariusz 50 4/2016
17 Bojara Robert Piotr 55 5/2008
18 Borcuch Jerzy 59 1/2014
19 Broda Irwin 78 1/2020
20 Brzozowski Paweł 99 6/2013
21 Chalewski Jacek 91 4/2018
22 Chojnacki Antoni 1 31/2003
23 Chyliński Robert 42 1/2005
24 Ciosek Damian 66 2/2021
25 Czaja Grzegorz 65 21/2009
26 Czekalski Kacper 3 2/2020
27 Dudek Paulina BLACK LADY 41 10/2020
28 Dunaj Filip 52 10/2017
29 Dyka Maciej 10 26/2003
30 Dyka Sławomir Rajmund 58 4/2008
31 Gajewski Emil 69 8/2009
32 Gębka Dariusz 19 8/2017
33 Grdeń Bogusław 73 16/2009
34 Gruszczyński Łukasz 9 4/2020
35 Gut Łukasz 37 9/2021
36 Hamera Marian Tadeusz 7 27/2003
37 Hamera Witold 72 15/2009
38 Haraźny Piotr 25 6/2020
39 Jabłoński Dariusz 18 5/2004
40 Jankowicz Tomasz 56 2/2008
41 Kabała Zbigniew 13 10/2004
42 Kaczor Michał 6 6/2005
43 Kaczorowski Andrzej 93 8/2018
44 Kaczorowski Krzysztof 14 7/2002
45 Kaniewski Sebastian 22 3/2015
46 Kaniewski Sebastian 2 4/2019
47 Karpeta Radosław 60 9/2013
48 Karwacki Piotr 79 1/2011
49 Kasperkiewicz Robert 54 1/2010
50 Kasprzyk Ireneusz 38 3/2004
51 Klich Tomasz 98 11/2013
52 Korneluk Jerzy 21 12/2002
53 Krzyżowski Piotr 111 7/2015
54 Kustra Dominik 88 5/2013
55 Lewandowski Kamil 35 7/2021
56 Libera Piotr 45 3/2005
57 Lisowski Robert 24 9/2017
58 Łukaszewski Mirosław 44 2/2005
59 Majchrzyk Roman 74 17/2009
60 Małecki Michał 47 8/2002
61 Mastalerek Przemysław 86 3/2020
62 Matyjasik Michał 63 2/2012
63 Miszta Michał 77 3/2013
64 Młynarczyk Radosław 82 5/2018
65 Myszka Konrad 100 6/2021
66 Nawrot Krystian 90 5/2017
67 Niewczas Dariusz 29 9/2020
68 Orłowski Łukasz 16 1/2006
69 Orłowski Zdzisław 43 2/2004
70 Orzeł Daniel 32 10/2018
71 Ozych Krzysztof 26 11/2020
72 Pastuszko Przemysław 46 1/2019
73 Pater Zbigniew 39 9/2002
74 Pentek Marek 15 14/2003
75 Pituch Paweł 53 5/2007
76 Pożoga Michał 51 2/2019
77 Pożoga Michał 888 8/2021
78 Przygoda Józef 30 18/2003
79 REDRIS sp.zo.o. 101 8/2020
80 Ruśkiewicz Dariusz 17 40/2003
81 Sajda Dariusz 34 39/2003
82 Sfugier Marceli 12 3/2019
83 Staniszewski Piotr 76 5/2021
84 Stankowski Paweł 57 3/2008
85 Stępień Karol 27 1/2017
86 Stompor Stanisław 11 11/2004
87 Stubba Daniel 81 12/2020
88 Szczepanik Michał 89 10/2021
89 Świercz Łukasz 102 2/2014
90 Tokarski   Przemysław 49 4/2006
91 Tuz Paweł 28 3/2007
92 Uzar Piotr 71 7/2020
93 Wąsik Grzegorz 83 1/2013
94 Wiśniewski Jan 8 41/2003
95 Ziewiec Jakub 80 7/2017
96 Ziewiec Tomasz 20 28/2003
97 Życiński Janusz 40 2/2016
Author: administrator

Print