BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Warsztaty dla uczniów klasy dwujęzycznej

W dniach 26 i 27 sierpnia br. uczniowie pierwszej w Starachowicach klasy dwujęzycznej odbyli warsztaty integracyjne. Klasa dwujęzyczna rozpoczyna funkcjonowanie od roku szkolnego 2021/2022.

IMG 3694

W dniach 26 i 27 sierpnia 2021 roku grupa uczniów z klasy dwujęzycznej odbyła warsztaty integracyjne. Spotkanie miało na celu wzajemne poznanie się, młodzież miała okazję poznać zalety współpracy w grupie, poznać swoje mocne strony, porozmawiać o asertywności oraz wzmacnianiu odporności psychicznej. Zajęcie były prowadzone metodami pracy edukacji pozaformelnej, nauka poprzez działanie i praktykę.

Jednym z punktów spotkania było przedstawienie możliwości, jakie gmina Starachowice zamierza tworzyć dla uczniów m.in. wymiany międzynarodowe, spotkania z zagranicznymi gośćmi w języku angielskim, dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, to tylko kilka z możliwości wzmacniania nauki języka, które przedstawiła Pani Aneta Nasternak Zastępca Prezydenta Miasta Starachowice.

IMG 3771

Klasa dwujęzyczna funkcjonować będzie w Szkole Podstawowej nr 11 im. mjr Jana Piwnika "Ponurego" w Starachowicach po raz pierwszy w roku szkolnym 2021/2022. Klasa liczy 26 uczniów, którzy pozytywnie zdali test predyspozycji językowych.

Author: Izabela Wrona

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-273-82-00
Fax: 41-274-63-05

e-mail: skrzynkapodawcza@um.starachowice.pl

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept