BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Miejska Hala Targowa "Galeria Skałka"

galeria foto

Galeria usytuowana jest w bardzo dobrym położeniu komunikacyjnym dzięki czemu stanowi atrakcyjną ofertę zarówno dla mieszkańców Starachowic, jak i okolicznych miejscowości.

Swoboda dostępu i duży parking dla klientów galerii jest wielką zaletą obiektu, a nowoczesny kształt architektoniczny przyciąga zainteresowanie potencjalnych klientów sklepu zarówno branży spożywczej, przemysłowej i usługowej.

Galeria oferuje doskonałe warunki do sprzedaży swoich wyrobów małym przedsiębiorcom, jak również dysponuje lokale na I piętrze.

Galerię cechuje niepowtarzalna atmosfera, jaką tworzą najemcy i stali bywalcy galerii.

Jest to miejsce, w którym można zrobić potrzebne w codzienności udane zakupy u sprzedawców, którzy od lat związani są z handlem na terenie miasta Starachowice, ale i nie tylko.

2a środek bankomat

galeria zaprasza

Przy wejściu do galerii znajduje się  kosz w kształcie serca do którego mieszkańcy mogą wrzucać plastikowe nakrętki, jest to element akcji charytatywnych prowadzonych z myślą o potrzebujących.

serce 2

Można w nim umieszczać wszystkie plastikowe nakrętki bez względu na kształt czy kolor, mogą to być nakrętki od butelek po napojach, po płynach na przykład do prania, zmywania, po szamponach a także inne.

Akcja ta ma promować ochronę środowiska naturalnego oraz propagowanie dobrych praktyk związanych z segregacją odpadów.

Głównym celem jest pomoc choremu chłopcu.  Zachęcamy do udziału, wszyscy możemy pomóc !

nakretki antoś

 

Autor: Monika Mazurkiewicz
monika.mazurkiewicz@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-273-82-00
Fax: 41-274-63-05

e-mail: skrzynkapodawcza@um.starachowice.pl

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję